Elektromos karbantartó – Fóvárosi Vízmúvek – Hilversum

Fóvárosi Vízmúvek

Társaságunk több mint 150 év üzemeltetési tapasztalattal a közép-európai térség kiemelkedő víziközmű szolgáltatója. Büszkék vagyunk hagyományainkra, melyek biztos talajt nyújtanak sikereink elérésében. Tevékenységünk minden területén kiemelten kezeljük a környezet védelmét, tekintettel arra, hogy szolgáltatásunk olyan felbecsülhetetlen értékű természeti kincsre épül, mint a víz.

Legyél Te is sikereink részese
elektromos karbantartó munkatársként!

Feladataid lesznek:

  • a szennyvíztisztító telepen működő berendezések elektromos karbantartása a Karbantartási terv szerint
  • elektromos megelőző karbantartási feladatok elvégzése kiadott munkalapok alapján
  • meghibásodások elhárítása a telephelyen
  • szennyvízgépészeti berendezések (szivattyúk, keverők, áramláskeltők) szétszerelése, összeszerelése
  • munkalapok szabályszerű vezetése, más kisebb adminisztratív feladatok elvégzése
  • Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • szakközépiskolai vagy szakmunkásképzői végzettséggel rendelkezel (pl. villanyszerelő, épület-villamossági szerelő, stb.)
  • gépek, berendezések üzemeltetésében, karbantartásában, szervizelésében szerzett minimum 3 éves tapasztalatot szereztél
  • precizitás jellemez
  • kiválóan felismered és megoldod a felmerülő problémákat
  • B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési gyakorlattal rendelkezel
  • vállalnál készenlétet
  • Előnyt jelenthet, ha:

  • hegesztő szakképesítéssel rendelkezel
  • OKJ-s targoncavezetői szakképesítéssel rendelkezel
  • OKJ-s darukezelői szakképesítéssel rendelkezel
  • Amit kínálunk:

  • stabil, hosszú távú vállalati hátteret nyújtunk
  • széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathatsz
  • hűséges munkavállalóink lakásvásárlását támogatjuk
  • kipróbálhatod vállalati sportolási lehetőségeinket
  • kedvezményesen vásárolhatsz partnereink termék- és szolgáltatás kínálatából
  • képzésedre nagy gondot fordítunk
  • vállalati üdülőnk egyikében pihenhetsz
  • egészségügyi szűrővizsgálaton vehetsz részt
  • munkásszálló biztosítása
  • Szerződés típusa : határozatlan idejű, teljes munkaidő

    Munkavégzés helye : Budapest (Csepel) XXI. kerület, Nagy Duna sor 2.

    További információért hívd a 06 30 591-8438-as telefonszámot!

    Lees hier meer